Po - Pá: 9-12 h, 13-17 h
So: 9-12 h
+420 603 573 320
Napište nám kdykoliv! hrackydracek@seznam.cz
Kategorie

Roll over 16

Roll over 16 - Kombinační a taktická hra pro celou rodinu. Vyberte si svou sadu karet, házejte až 5 kostkami a buďte první, který odloží 16. kartu!
Kód produktuPI 6362
Produkt v tuto chvíli není možné zakoupit

yberte si svou sadu karet, házejte až 5 kostkami a buďte první, který odloží 16. kartu!

Herní plato položíme doprostřed stolu tak, aby na něj všichni hráči snadno dosáhli. Každý hráč obdrží sadu karet jedné barvy a seřadí je vzestupně tak, aby 1 ležela nahoře a 16 dole. Sady karet položíme do čtyř vnějších důlků na herním platu.
Pět číselných hracích kostek, barevnou výměnovou kostku a blokační žeton položíme vedle herního plata. Začíná ten, která hodí nejvyšší číslo.

Začínající hráč vezme tři číselné kostky a barevnou výměnovou kostku a hodí jimi. Na základě čísel, která hodil, se hráč podívá, zda může odložit karty ze své sady (určující je hodnota na jedné z kostek nebo kombinace hodnot na více kostkách). Hráč může odkládat pouze vrchní kartu ze své sady. Odkládat karty může tak dlouho, dokud mu to umožňuje výsledek jeho hodu.

Vítězem hry je hráč, který jako první hodí takovou kombinaci, která mu umožní odložit svou poslední kartu s číslem 16.

Hra obsahuje: 1 herní plato, 64 hracích karet (4 sady očíslované vždy od 1 do 16 ve 4 barvách), 5 hracích kostek, 1 barevnou výměnovou kostku, 1 blokační žeton a 1 pravidla hry

Věk: 7 +

Parametry
  • Výrobce: Piatnik
  • Počet hráčů: 2 - 4
  • Rozměr obalu/balení: 27 x 26,5 x 4 cm