Po - Pá: 9-12 h, 13-17 h
So: 9-12 h
+420 603 573 320
Napište nám kdykoliv! hrackydracek@seznam.cz
Kategorie

ATLANT R

Základní model domácí prolézačky.
Kód produktuSU001
Produkt v tuto chvíli není možné zakoupit

Sestava ATLANT R je základní model, který zabere skutečně malý prostor v pokoji - jen cca. 0,6 m2. Sestava má rozpěrný systém, určený pro instalaci mezi podlahou a stropem. Montáž sestavy a instalace jsou jednoduché. Nepotřebujete vrtat do zdi. Sestavu je možné rychlé přesunout na jiné místo a tím vybrat optimální umístění v dětském pokoji nebo jiné místnosti. Strop musí být pevný.
V případě stropu ze sádrokartonu, je vhodné použit přístěnnou sestavu.

Sestava obsahuje výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda?
Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejích věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit.

Příčky sestav jsou pogumované, mají masážní a neklouzavý povrch. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Masážní povrch zajišťuje dobré prokrvení dětských dlaní a chodidel. Úchop je velmi příjemný.Vybavení sestavy ATLANT R:


ribstol gymnastický


hrazda přestavitelná


kruhy gymnastické


hrazda visutá


lano

Parametry
  • Barva: Stojiny modré / příčky žluté, Stojiny zelené / příčky žluté
  • Přípustná zátěž: do 100 kg
  • Šířka žebříku: 532 mm
  • Konturové rozměry: 750x860 mm
  • Výška sestavy: 2315 až 3000 mm
  • Výška místnosti: 2350 až 3000 mm
Související