Košík
0 položek
0 Kč
Přihlášení
Novinky

Kdo jsme?Profil společnosti

Profil společností
Vážení zákazníci, vítejte na internetovém obchodu Hračky Dráček. Tento obchod vznikl spojením aktivit firem Vista Turnov s.r.o. a Petr Šonský Turnov. Dovolte nám krátce představit činnosti obou firem. Vista Turnov s.r.o. - společnost se zabývá zahraničním obchodem, tedy exportem, importem zboží a outsourcingem výroby, dále poradenstvím v oblasti zahraničních obchodních aktivit. Petr Šonský Turnov - firma se zabývá velkoobchodní distribucí zboží od roku 1995. Tato firma dále vlastní 2 maloobchodní prodejny, zabývající se prodejem hraček a kojeneckého zboží. Naší snahou je a bude nabízet kvalitní zboží za nejlepší možné ceny.

V této souvislosti bychom rádi zmínili skutečnost, že některé položky vysoké kvality pocházejí z Běloruské republiky od dynamicky se rozvíjejícího výrobce, který disponuje nejmodernější technologií v oblasti vstřikování plastů. Ač se snažíme internetový obchod pravidelně aktualizovat a doplňovat, přesto naše velkoobchodní nabídka je podstatně širší. Neváhejte nás proto kontaktovat v případě, že požadovanou položku nenaleznete. Vaše dotazy rádi a neprodleně zodpovíme. Rovněž návrhy na zlepšení, popřípadě komentáře k našemu internetovému obchodu budou pro nás velice přínosné, budeme se jimi vážně zabývat a předem za ně děkujeme.

Tyto dotazy a návrhy můžete posílat na emalovou adresu info@hrackydracek.com nebo hrackydracek@seznam.cz, kde rádi na Vaše dotazy odpovíme. Děkujeme za Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný nákup.

Hračky Dráček, Turnov

Zákaznický servis

Nevíte si rady s výběrem?
Potřebujete doplňující informace?
Jsme Vám k dispozici.

Pracovní dny: 8-18 hodin
+420 603 573 320 nebo +420 602 696 224

hrackydracek@seznam.cz

info@hrackydracek.com

https://www.facebook.com/hrackydracekturnov

Zajímají Vás akční slevy a novinky ?
© 2012 Copyright | Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.
Obuv Scholl přímo z centrálního skladu Olej do aromalampy . Kouzelné chalupy v Čechách i na Slovensku